TRANZEX - NAPOWIETRZNE LINIE IZOLOWANE

Szanowni Państwo, serwis www TRANZEX.pl do poprawnego działania używa tak zwanych plików "cookies" i podobnych technologii.
Jeżeli nie wyrażaj± Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przegl±darki stron www.
informacje o firmie oferta handlowa nasze produkty nasze produkty nasze produkty informacje o serwisie nasz e-mail

TRANZEX INFORMACJE O SERWISIE      Firma TRANZEX postanowiła przedstawić swoje usługi oraz towary w sieci Internet. Wraz z rozbudow± naszego serwisu, będziemy Państwa informować o nowych ofertach. Prosimy wszelkie opinie na temat sprzedawanych przez nas produktów kierować na nasz adres e-mail.

      Znak: TRANZEX jest zastrzeżonym znakiem towarowymi firmy TRANZEX Spółka z o.o., kopiowanie bez zezwolenia zabronione. Pozostałe znaki firmowe użyte w serwisie s± własnosci± firm które przedstawiaj± i zostały użyte jedynie w celu identyfikacji.

      Wszelkie uwagi dotycz±ce strony technicznej naszego serwisu WWW, stron, grafiki, działania skryptu formularza, prosimy kierować bezpo¶rednio na e-mail administratora naszego serwisu WWW, firmy STATOM.


Aktualizacja: 31.03.2016


© TRANZEX - lipiec 1999 / marzec 2016
© STATOM - lipiec 1999 / marzec 2016poczatek strony strona glowna© TRANZEX       Gliwice 1999/2016       © STATOM